Двері в дитячу кімнату - дізнайся 10 пунктів, які зроблять вибір приємним і простим.
Вибір міжкімнатних дверей https://dveri-pidloga.com/mizhkimnatni-dveri в дитячу кімнату завдання не просте. Виникають питання, які батькам хочеться передбачити і врахувати. У статті ми розвіємо багато міфів і забобонів, підкажемо на чому зробити акцент, та про що не забути запитати при виборі.
Дітям - тільки натуральне!
Екологічність - важливий фактор, особливо для дітей. Більшість українських виробників у виробництві використовують безпечні матеріали (DOORS&FLOORS працює тільки з такими) - натуральні шпони, лаки, фарби на водній основі, високоякісний ПВХ, екошпон. Перед покупкою дверей в дитячу перевіряйте сертифікати якості - це убезпечить вас від неякісної продукції.Купити міжкімнатні дитячі двері у Львові з різним кольором сторін.
Як бути, якщо всі двері виконані в одному тоні, а в дитячу хочеться світлий варіант? Тут є кілька оригінальних рішень.- Двобарвні варіанти, наприклад, з одного боку колір венге, а з боку дитячої кімнати - світлий бежевий. Таким чином, в кімнаті малюка завжди буде світло і затишно, а в коридорі не порушується загальний баланс дизайну квартири.
- Якщо ви хочете купити дитячі двері у Львові, то серед пропозицій нашої компанії є варіанти з зображеннями спеціально для кімнат малюків. Мультяшні герої, природа чи будь-яке інше зображення можна нанести на полотні з боку дитячої кімнати.
Двері міжкімнатні з великим склом? Так!
Страхи батьків перед скляними дверима перебільшені. У моделях, де скло займає основну частину, потрібно вибирати міжкімнатні двері із загартованим склом, або з так званим «триплексом». Триплекс - це 2 скла, кожне товщиною 4 мм, наклеєні під тиском на спеціальну плівку.Якщо скло пошкоджується, то воно не розсипається на осколки, а утримується на фіксуючій плівці. Гартоване скло також безпечно при пошкодженнях - адже осколки не мають гострих частин.
Є скляні моделі дверей, де скло клеїться на пінополістиролову основу або дерев'яний каркас. В даному випадку основа виступає пружним елементом і міжкімнатні двері зберігають цілісність навіть при сильних ударах.
Покриття має значення!
Діти непередбачувані: вони можуть малювати на дверях, обмазувати її улюбленим кремом, зубною пастою або шоколадом, дряпати двері машинками та іншими іграшками.Тому рекомендуємо вибирати двері міжкімнатні в дитячу кімнату з якісним покриттям: натуральний або fine-line шпон, якісний ПВХ, екошпон. Ці матеріали дозволяють чистити і обробляти двері різними розчинами, не псуючи їх поверхню.
Закрити або не закрити - ось в чому питання!
Якщо ви роздумуєте, ставити чи ні замок в дитячу - «а раптом малюк закриється зсередини» - не переживайте! Сучасні поворотники мають можливість легко відкриватися з іншого боку будь-яким плоским предметом - монетою, ложкою, лінійкою і т.п. Аналогічним чином ви зможете відкрити двері, якщо дитина випадково закрилась в санвузлі."Нарозпашку"
Веселі ігри та дитячий сміх - це здорово! Але коли малюк біжить з усіх ніг до своєї кімнати, він не розраховує силу, з якою відкриває двері.Щоб ручка не билася об стіну (від чого псуватиметься стіна, ручка і самі двері), досить поставити фіксатори від дітей або упори з гумовим елементом. При ударі двері будуть пружинити об гумку обмежувача і прослужить довго.
"Ех, прокатаюсь!"
Діти люблять кататися на дверях, але потрібно розуміти, що ця весела гра негативно позначається на самому виробі. Тут є відразу кілька факторів:- розхитується сама конструкція дверей (особливо, якщо двері міжкімнатні збірні);
- чиниться тиск на ручку і петлі;
- розхитується коробка.
Важкий малюк при стрибку на двері може вирвати її «з м'ясом» і вам доведеться замовляти новий пагонаж і установку дверей.
Гострим кутам - ні!
При виборі ручки для дверей в дитячу кімнату, зверніть увагу на варіанти без гострих кутів і виступів: під час активних ігор діти можуть поранити себе. Ви завжди зможете замінити ручку, коли це стане безпечно.Тепло і тихо.
Тиша під час сну дуже важлива, так само як і оптимальна температура в приміщенні. Сучасні двері міжкімнатні з ущільнювачем відмінно справляються з цим завданням. Але не варто вибирати пустотілі полотна (зі стільниковим наповненням) - вони не зможуть забезпечити достатній рівень шумоізоляції.
Фіксатори для дверей - захищаємо пальці малюка.
Найголовніший страх мам, пов'язаний з дверима - це прищемлені пальці. Цього легко уникнути, використовуючи сучасні фіксатори для дверей від дітей. Вони встановлюються не тільки на міжкімнатні двері в дитячій, а й можуть розташовуватися на всіх дверях в будинку.
Коментарі
Дописати коментар